Ubytování Dubaj

Ubytování Dubaj

O Dubaji srdci celých Emirátů se říká, že je sestrou amerického Las Vegas. Ultra moderní město v poušti s hotely nejpodivnějších forem, četnými moderními nákupními centry, ale i starými trhy (souks), to je Dubaj.


» Online rezervace

Poslední recenze


Dubaj (Spojené arabské emiráty)

Emirát krásných pláží s bílým jemným pískem, průzračně modrým mořem a nejpřepychovějšími hotely. Podivnosti jako umělé palmové ostrovy, podmořský hotel, zimní areál (i přesto že v SAE nesněží) a další jsou v Dubaji naprosto normální, jelikož Dubaj chce být ve všem první. V oslnivém nočním životě Dubaje můžete zajít do barů, kaváren, módních klubů a restaurací, z nichž některé sahají do stovky metrů vysoko a všude samozřejmě vyhrávají top DJové. V Dubaji prostě zábava nikdy nekončí. Ale Dubaj je víc než jen obchodní nákupní středisko.

Tímto městem, kde luxus je samozřejmým pravidlem, se ale lehce dá proniknout i do staré části Dubaje nazývanou Deira, která je naplněná romantikou, uličkami s kořením a zlatem, vodními kanály, historickými a kulturními budovami a neopakovatelnou atmosférou klidu a souladu. Také navštivte překrásné mešity Jameirah a Sheikh Saeed. Dubaj je také světově proslulá hotelem Burj Al Arab, který stojí na umělém ostrově 280m od pobřeží. Budova má zvláštní tvar plachty, tradiční arabské plachetnice. Jestli máte peníze, můžete v tomto hotelu také povečeřet v 200 m vysoko položené restauraci, díky čemuž se vám naskytne nezapomenutelný pohled.